Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.   Click to listen highlighted text! Laipnu lūdzam Jelgavas poliklīnikas mājaslapā. Lai izmantot balss palīgu, lūdzam iezīmēt tekstu un nospiest atskaņošanas ikonu.

Informācija pacientiem!

Aicinām pacientus, kuriem operācijas ir veiktas citās ārstniecības iestādēs, un nepieciešama tālāka ārstēšana (piemēram, ārsta speciālista konsultācija ar tai sekojošu izmeklējumu veikšanu, pārsiešanas, šuvju noņemšanas u.tml.), saņemt no sava ģimenes ārsta nosūtījumu pie ārsta speciālista.

Bez ģimenes ārsta nosūtījuma, pakalpojums būs par maksu (skat. Maksas pakalpojumu cenrādi).

Nepieciešamo tālāko ārstēšanos pie speciālista, jāpiesaka zvanot uz reģistratūru pa tālr. 63722375, jeb elektroniski slimnīcas mājaslapā. Administrācija