Par Dobeles slimnīcu

Pakalpojumi


Mūsu Slimnīcā 24 stundas diennaktī sniedz sekundāro neatliekamo medicīnisko palīdzību un pacientu observāciju uzņemšanas nodaļā. Ārpus ģimenes ārstu darba laika Slimnīcas uzņemšanas nodaļā pieņem pediatrs. Darba dienās Slimnīcas telpās sekundāro ambulatoro medicīnisko palīdzību sniedz ārsti šādās specialitātēs:

  • ginekologs-dzemdību speciālists,
  • ķirurgs-traumatologs,
  • oftalmologs,
  • otolaringologs,
  • onkologs,
  • ftiziopneimonologs,
  • kardiologs (pieaugušo)
  • neirologs,

Diagnostiskos izmeklējumus ambulatoriem un stacionāra pacientiem sniedz klīniski-bioķīmiskā laboratorija, radioloģijas nodaļa (datortomogrāfiskos, ultrasonoskopiskos un rentgenoloģiskos izmeklējumus), endoskopijas kabinets (FGS,FCS), sirds un asinsvadu funkcionālos izmeklējumus (elektrokardiogrāfija, veloergometrija, sirds ritma un asins spiediena holtera monitorings). Ir iespēja ārstēties dienas stacionāros, kas izveidoti pie ambulatorās un stacionārās daļas (ķirurģijas, traumatoloģijas, ginekoloģijas, neiroloģijas, internās medicīnas, rehabilitācijas, hemodialīzes profilos).

Rehabilitācija


Pacientiem pēc insulta ir iespēja par valsts apmaksātajiem līdzekļiem saņemt sertificēta fizioterapeita aprūpi mājās.
Informāciju par speciālistu pieņemšanas laikiem un iespējām pierakstīties pie konkrētā speciālista vai uz izmeklējumu (izņemot rentgenoloģiskos un datortomogrāfiskos izmeklējumus) Jūs varat iegūt zvanot pa tālruni +371 63 72 23 75.
Pierakstīties rentgenoloģisko un/vai datortomogrāfisko izmeklējumu veikšanai var zvanot pa tālruni 63722407.
Ārstniecības procesa laikā uz visiem jautājumiem, kas saistīti ar Jums sniedzamajiem medicīniskajiem pakalpojumiem Jums atbildēs ārstējošais ārsts.
Citos gadījumos Jums ir iespēja uzdot jautājumus administrācijas pārstāvjiem:
Medicīniskajos un citos jautājumos – valdes priekšsēdētājam personīgi vai pa tālruni +371 63 78 11 45;
Saņemto pakalpojumu apmaksas jautājumus (t.sk. iespēju maksājumu atlikt vai sadalīt) Jums izskaidros galvenā grāmatvede personīgi vai pa tālruni +371 63 78 11 47.