Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa

Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļas galvenais darbs ir sniegt palīdzību ļoti smagi slimu pacientu dzīvības glābšanā, uzturēšanā un stabilizēšanā.

Nodaļa ir nodrošināta ar četrām gultām un modernām iekārtām, tai skaitā mākslīgās plaušu ventilācijas aparātiem un monitoriem, ar kurām anesteziologi – reanimatologi spēj glābt un stabilizēt kritiski un smagi slimu pacientu dzīvību.

Anestezioloģijas nodaļas ārsti nodrošina anestēziju akūtās un plānotās operācijās, piemēram, ķeizargrieziena laikā,  kā arī diagnostiskās manipulācijās, piemēram endoskopijas laikā.

Ārsti  konsultē pacientus pirms plānveida operācijām, lai izvērtētu alerģijas, hroniskas saslimšanas, zāļu lietošanas un citus apstākļus operācijas un anestēzijas sekmīgai norisei. Anesteziologs sniedz rekomendācijas un izvēlas piemērotāko anestēzijas veidu.

Dobeles un apkārtnes slimnīcas Anestezioloģijas un reanimatoloģijas nodaļā strādā seši ārsti, vecākā māsa un desmit anestēzijas, intensīvās terapijas un neatliekamās aprūpes māsas, bet nodaļu vada anesteziologs Āris Graudiņš.

Nodaļas vadītājs:
Anesteziologs Āris Graudiņš