Personām ar īpašam vajadzībām

SIA „Dobeles un apkārtnes slimnīcā” ir nodrošināta pastāvīga iekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem, izmantojot iebrauktuves pie uzņemšanas nodaļas un ārstnieciskā korpusa.


Ja personai ar funkcionāliem traucējumiem nav pavadītāja personas, tai ir jāpiespiež zvana poga pie ārdurvīm ārstnieciskajā korpusā. Šajā gadījumā palīdzību sniegs liftu operators – nogādās ar liftu vajadzīgajā stāvā, izskaidros, kā nokļūt vajadzīgajā nodaļā vai kabinetā un, ja nepieciešams, organizēs palīdzību, pieaicinot slimnīcas palīgpersonālu.
Ja personai ar funkcionāliem traucējumiem ir pavadītāja persona, tad liftu operators nogādās ar liftu vajadzīgajā stāvā un sniegs informāciju par tālāku nokļūšanu vajadzīgajā vietā.
Abi korpusi – ārstnieciskais un administratīvais ir savienoti ar pāreju, pa kuru personas ar funkcionāliem traucējumiem var brīvi piekļūt slimnīcā izvietotajiem kabinetiem un nodaļām.
Atsevišķos korpusos atrodas infekcijas slimību bloks un patanatomijas nodaļa. Abās ēkās, izmantojot iebrauktuves, ir brīva piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem.

 

Nokļūšana visos slimnīcas stāvos, no 0. stāva līdz 5.stāvam, ir iespējama izmantojot liftus, kuros ir brīva iekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem.


0.stāvā atrodas saimnieciskās telpas, noliktavas, veļas mazgātuve, kur nobraucot ar liftu ir brīva piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ārstnieciskā vingrošanas zāle atrodas administrācijas korpusa 0.stāvā, kur ir piekļuve no ārpuses, vai izmantojot liftu.

1.stāvā atrodas tualetes telpa personām ar funkcionāliem traucējumiem, radioloģijas nodaļa, uzņemšanas nodaļa un traumu punkts, pulmonologa kabinets, kafijas automāts, ārstnieciskās pēdu aprūpes kabinets, kuros ir brīva piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem.

2.stāva līmenī abos korpusos atrodas ambulatorās nodaļas ārstu-speciālistu kabineti, ģimenes ārstu prakses, internais bloks, hemodialīzes nodaļa, aptieka, ģērbtuve, rehabilitācijas nodaļa.
Reģistratūrā ir brīvā piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem. Ja nav līdzi pavadītāja personas, tad iznāk viena no reģistratorēm, uzklausa cilvēku un apkalpo.

3.stāva līmenī abos korpusos atrodas dienas stacionārs, neirologa kabinets, laboratorija, administrācijas kabineti, kapela. Uzbraucot ar liftu, tālāk ir brīva piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem.

4.stāva līmenī abos korpusos atrodas ķirurģiskais bloks, reanimācijas nodaļa un operāciju bloks. Uzbraucot ar liftu, tālāk personām ar funkcionāliem traucējumiem ir brīva piekļuve. Ķirurģiskajā blokā ir 4 tualetes personām ar funkcionāliem traucējumiem.

5.stāvā atrodas dzemdību bloks. Uzbraucot ar liftu, tālāk ir brīva piekļuve personām ar funkcionāliem traucējumiem. Dzemdību blokā ir 1 tualete personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Persona ar funkcionāliem traucējumiem var iepriekš pieteikt ārstniecības iestādes apmeklējumu, zvanot pa tālruni:
+371 63722880