Valsts apmaksātus izmeklējumus veic daudzās ārstniecības iestādēs

Atsaucoties uz publiski izskanējušo informāciju, ka dažās slimnīcās šobrīd ir pilns pieraksts atsevišķu izmeklējumu veikšanai par valsts budžeta līdzekļiem, atgādinām, ka valsts apmaksātus medicīnas pakalpojumus sniedz daudzas ārstniecības iestādes un pacientam ir iespēja izvēlēties pakalpojuma saņemšanas vietu.

21. septembrī sazinoties ar vairākām ārstniecības iestādēm Rīgā, saņemta informācija, ka, piemēram, valsts apmaksātas vēdera dobuma ultrasonogrāfijas veikšanai vairākās ārstniecības iestādēs tiek piedāvāts pieraksts tuvāko nedēļu laikā, bet ehokardiogrāfijas izmeklējumu var veikt oktobrī.

Uz valsts apmaksātu acu ārsta konsultāciju iespējams doties jau šonedēļ vai oktobra sākumā, savukārt neirologa apmeklējumu var ieplānot nākamnedēļ vai oktobra pirmajā nedēļā.

Informāciju par visām ārstniecības iestādēm, kas sniedz valsts apmaksātus medicīnas pakalpojumus, kā arī gaidīšanas rindām, var noskaidrot vietnē www.rindapiearsta.lv. Datus par rindām ārstniecības iestādes nosūta reizi mēnesī, līdz ar to, lai noskaidrotu aktuālo informāciju, kā arī, lai veiktu pierakstu, jāvēršas konkrētas ārstniecības iestādes reģistratūrā. Dobeles un apkārtnes slimnīcas ambulātorās reģistrātūras tālrunis: +371 63 72 23 75

Vēršam uzmanību, ka pacients var brīvi izvēlēties pakalpojuma saņemšanas vietu – neatkarīgi no nosūtījumā norādītās ārstniecības iestādes vai pilsētas, kurā pacients dzīvo.

07.10.2015 - 09:03:29

Ambulatorās nodaļas reģistratūra

Radioloģijas nodaļas reģistratūra

Uzņemšanas nodaļa