Par slimnīcu

SIA Dobeles un apkārtnes slimnīca
Adrese: Ādama iela 2, Dobele, Dobeles novads, LV - 3701,
E - pasts: slimnica@dobele.lv

Dobele atrodas 70 kilometru attālumā no Rīgas. Uz Dobeli ir laba satiksme – no Rīgas ar vilcienu iespējams nokļūt stundas laikā, ar autobusu – 1, 5 stundas laikā. Braucot ar privāto automašīnu vai mikroautobusu, ceļā jāpavada apmēram 1 stunda. Dobelē ir sporta halle, stadions, peldbaseins, boulinga zāle.
Dobeles slimnīca atrodas pilsētas vēsturiskā centra robežās blakus pilsdrupām, Bērzes upei un jaunajai sporta hallei.
Dobeles apkārtnē ir tādas ievērojamas vietas kā: Dobeles pilsdrupas, Tērvetes dabas parks, P.Upīša ceriņu dārzs, Pokaiņu mežs u.c.
Slimnīca Dobelē dibināta 1918. gadā. Esošā slimnīca uzcelta un nodota ekspluatācijā 1989. gadā.
Dobeles slimnīca sniedz neatliekamo medicīnisko palīdzību visu diennakti, diennakts stacionāro neatliekamo un plānveida medicīnisko palīdzību, kā arī ambulatoro, dienas stacionāra un speciālistu konsultatīvo palīdzību.
Neatliekamo medicīnisko palīdzību nodrošina trīs neatliekamās medicīniskās palīdzības feldšeru brigādes, kas izvietotas Dobelē – divas, bet Aucē viena.
Darba nodrošināšanai stacionārā atvērtas gultas 9 profilos (terapijas, neiroloģijas, ķirurģijas, traumatoloģijas, ginekoloģijas, dzemdniecības, pediatrijas, infekcijas, reanimācijas).
Dienas stacionārā darbojas: rehabilitācijas nodaļa, hroniskās hemodialīzes nodaļa, profilētie dienas stacionāri pie ārstnieciskām nodaļām.
Ambulatori-diagnostiskā daļa nodrošina speciālistu pieņemšanu un konsultācijas 15 veidos. Tajā darbojas: laboratorija (veic klīniskās un bioķīmiskās analīzes), staru diagnostikas nodaļa, kurā ietilpst: datortomogrāfija, mammogrāfija, radiogrāfija, radioskopija, ultrasonoskopija (t.sk. doplerogrāfija, ehokardiogrāfija), funkcionālā diagnostika: datorizēta diennakts elektrokardiogrāfija, veloergometrija, spirogrāfija, endoskopiskā diagnostika.